Adaptor RS-485 pe fibra optica pentru interconectarea nodurilor, Protec FO SINGLE MODE

Adaptor RS-485 pe fibra optica pentru interconectarea nodurilor, Protec FO SINGLE MODE


Adaptor RS-485 , pe fibra optica pentru interconectarea nodurilor 6400, single Mode, are o distanta maxima de functionare de 20km, conexiune Point-to-point, numar fibre: 2, tip conector ST (optional FC/SC), lungime de unda 850/1310, tip fibra 9/125u.
Cod produs: FO SINGLE MODE
5.69547  LEI (Cu TVA)

Disponibilitate: In stoc

Descriere
Detalii

Adaptor RS-485 pe fibra optica pentru interconectarea nodurilor, Protec FO SINGLE MODE

Prezinta urmatoarele caracteristici:

  • adaptor RS-485 ,
  • pe fibra optica pentru interconectarea nodurilor 6400,
  • single Mode,
  • are o distanta maxima de functionare de 20km,
  • conexiune Point-to-point,
  • numar fibre: 2,
  • tip conector ST (optional FC/SC),
  • lungime de unda 850/1310,
  • tip fibra 9/125u,
  • alimentare 18-36V DC,
  • consum 30mA.

Contine:

  • Adaptor RS-485 pe fibra optica pentru interconectarea nodurilor, Protec FO SINGLE MODE

     

Informatii
Informatii
Cod Produs FO SINGLE MODE
Garantie 24 luni
Producator Protec - Marea Britanie
Comentarii
Scrieti propriul comentariu

Doar utilizatorii autentificati pot adauga pareri. Va rugam sa va autentificati sau inregistrati